אבטחת מידע ותקשורת

ניתן לומר כי האיום הגדול ביותר על רשתות של עסקים קטנים הוא תחושת הביטחון של בעלי העסקים ומקבלי ההחלטות, וחמור מכך – העדר ידע מקצועי הדרוש להגנת הרשת עקב תקציב מוגבל.
 עסקים קטנים רבים מתעלמים מאיומי אבטחת הרשת בטענה שגודל החברה שלהם או חוסר החשיבות היחסי שלה בשוק ימנעו מפורצים מלכוון את המתקפה לרשת שלהם. זו היא חשיבה מוטעית מיסודה. תקנים חוקיים כגון SOX בארה”ב, דורשים מחברות להשקיע יותר באבטחת מידע. חברות גדולות לרוב מודעות יותר לסיכוני האבטחה הללו ומעסיקות מומחים שתפקידם להגן על הרשת והמחשבים בה באמצעים שונים.
חברות גדולות רוכשות מערכות Firewall וזיהוי חדירה מתוחכמות ודואגות לעדכון מתמיד שלהן.
לא ניתן לצפות מעסקים קטנים ובינוניים להשקיע אותם משאבי כוח אדם, כסף וזמן ואחזקה של מערכות הגנה ברמה שעושים זאת הארגונים הגדולים. אך מכאן ועד חוסר טיפול והתייחסות – המרחק גדול.
מרבית ההתקפות ואיומי האבטחה מכוונים לציבור הרחב ואינם מכוונים לחברה או רשת מסויימת. האקר יכול להריץ תוכנה שתסרוק רשתות וטווחי כתובות IP בחיפוש אחר חולשות פוטנציאליות. כאשר חולשות כאלו נמצאות, הפורץ (האקר) יכול להשתמש בהן בכדי להשתלט על המחשבים ולהשתמש בהם ב”צבא זומבים” בהתקפות גדולות.
חשוב להערך בהתאם לשינויים הטכנולוגיים ולדאוג למערך אבטחה המותאם לרשת המחשבים של החברה.
כיום קיימים מוצרי אבטחה שונים ומתקדמים המספקים פתרונות אבטחה גבוהים, כמו כן לרוב חברות ועסקים לא מודעים לפתרונות אלו ולפתרונות אבטחת המידע והרשת באמצעות מספר פעולות בסיסיות המאפשרות להעלות את האבטחה לרשת המחשבים והמידע בצורה האופטימלית ביותר.
חברתנו משווקת את מוצרי האבטחה המתקדמים בתחום אבטחת המידע – Checkpoint , Fortinet , Cisco , Sophos.
אנשי אבטחת המידע שלנו יספקו עבורכם את כל המידע הנדרש כדי להגן על המידע העסקי בחברתכם, צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ.