מתנה בכל רכישה של מחשב! | משלוחים לבית העסק תוך יום עסקים | שירות מקצועי ואישי לכל לקוח

חברתנו מספקת פתרונות מחשוב ויעוץ לעסקים, ארגונים וחברות. פתרונות המחשוב כוללים מגוון רחב ומקיף של כלים, ניסיון וידע מקצועי המותאמים לצורכי הלקוח ואנו מאמינים שמערכות אלו צריכות להיות זמינות בכל עת לשרות הלקוח ובמיוחד כיום שמערכות המחשוב הן הבסיס לכל פעילות ארגונית.
כמו בכל תחום אחר, ישנה חשיבות רבה לתחזוקה, מתודולוגיית תחזוקת המחשבים ורשתות התקשורת של חברתנו היא ברצון להעניק שירותי תחזוקה בעבור רכיבי המחשוב הרבים בכל חברה וכזה שיביא למניעה מראש של תקלות מחשוב שיכולות להופיע בעתיד.
התנהלות לא נכונה בתחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת לאורך זמן תביא לירידה משמעותית בביצועי המחשוב בחברה,לתקלות רבות ובכך לפגיעה ישירה בתפוקת העובדים והחברה. במסגרת שירותי תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת של CIT, מעניקה החברה ללקוחותיה שירותי מחשוב לעסקים מרחוק בנוסף אף הדרכה והמלצות להתנהלות נכונה בעבודה מול המחשבים. התנהלות זו לאורך זמן מעניקה למחשבים חיים ארוכים ויעילים יותר במסגרת חברות, שבחלקן העבודה היא סביב השעון ודורשת בכך תחזוקת מחשבים ורשתות תקשורת בצורה מתמדת ואופטימלית ביותר.
קיימים כיום פתרונות מתקדמים בתחום תחזוקת המחשבים ורשתות התקשורת אשר מעניקים ללקוחות רבים ואף למחשבים ביתיים את היכולת לתחזק את המחשבים בצורה עצמאית ויעילה. שירותי מחשוב הנם הכרחיים עבור כל בית עסק לעבודה השוטפת, לניהול תקין ולייעול תהליכי עבודה פנים-ארגוניים.
לא כל בית עסק נדרש לאותם פתרונות המחשוב ולכן אנו דואגים להתאים מעטפת פתרונות רחבה וייעודית לכל בית עסק בהתאם לגודלו, צרכיו ומאפייניו הייחודיים.
אנו מספקים מגוון רחב של שירותי IT החל מתמיכה מרחוק, תיקון תקלות בשטח, פתרונות מחשוב והטמעתן, פתרונות אבטחת מידע וגיבוי, קונסולידציה ווירטואליזציה של שרתים, תכנון והקמה של תשתיות תקשורת ועוד.
אנו מבצעים אבחון ואפיון מקיף של בית העסק על מנת להעניק לו את שירותי ה- IT המתאימים לו ביותר. אנו משתמשים בטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק ומעניקים שירות מהיר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ומתחייבים לחסוך לכם בהוצאות ה- IT.