מתנה בכל רכישה של מחשב! | משלוחים לבית העסק תוך יום עסקים | שירות מקצועי ואישי לכל לקוח

שירותי ענן

אחד הפיתוחים המהותיים ביותר בתחום המחשוב לארגונים היה הבאתו של שירות הענן לקדמת הבמה הממוחשבת, כך שלמעשה הארגון יכול כיום לוותר לחלוטין על חדר השרתים הפיזי הנמצא במשרדי הארגון, ולקבל שטח אחסון וירטואלי הנמצא על גבי שרתים מרוחקים, תוך שספק שירות הענן מקצה עבור הארגון שרתים וירטואליים המנוהלים ממש כאילו היו בתוך מבנה הארגון.
תצורת הענן מאפשרת לארגון באמצעות שרתים וירטואליים להגדיל ללא הגבלה את נפח הנתונים, להרחיב את הפעילות הממוחשבת של העסק, תוך שהוא שומר על בטיחות הנתונים ואיכותם.
החברות המספקות את שירותי התחזוקה לשרתים הוירטואליים מבצעות את העבודה עבור הארגון מבלי להיות חלק אינטגרלי מהארגון עצמו ובכך מביאות לחיסכון עצום בהוצאות הארגון על מערך ה IT – שלו, על ידי חיסכון בכוח אדם והצורך לרכוש ציוד מחשוב חדש בכל פעם שהציוד הקודם ממצה את היכולת התפקודית או הטכנולוגית שלו.
תשתיות הענן של FalconVps.com מבית Koya-Group מספקות פתרון גמיש ומיידי למשאבי המידע בארגון במהירות ובתנאים שלכם.
FalconVps מספקת עושר רב של שירותים הנותנים מענה למגוון עצום של תרחישים: מסדי נתונים, שירותי אינטגרציה, שירותי זהות, שירותי מדיה, שירותים לעולם ה- mobile ועוד.
אחד מהיתרונות הבולטים של שירותי תשתית בענן הוא מודל התמחור הגמיש וזו הסיבה שהענן של FalconVps גדל כל כך מהר והפופולאריות שלו מתרחבת.
לקבלת מידע נוסף ואפיון הרשת בחברתכם, צרו קשר עם נציגינו להמשך ייעוץ והדרכה.